אלופים בסאונד

חברת אודיו נץ הוקמה על ידי מומחים לסאונד באולפני הקלטות, הגברת מופעים, אלקטרוניקה והתקנות לרכב. כשאתה פונה אלינו, אתה מקבל ייעוץ מקיף ומעמיק שנותן לך 100% איכות ועוצמה בדיוק כמו שרצית, או במילים אחרות – Kicker עם צלילים של חלום.

סאונד חלומי בהתאמה אישית

מגוון הציוד שעומד לרשותנו מבטיח תוצאה מושלמת של צליל איכותי ועוצמתי. ברשותנו מולטימדיה לרכב מכל הסוגים: מערכות סטריאו, רדיו דיסק ודי.וי.די, ורמקולים מקצועיים. אם חשוב לך סאונד מוזיקלי איכותי ברכב שלך, עם יותר עוצמה ועומק בצליל ממש כמו בסלון הביתי, הגיע הזמן שתכיר את מערכת Kicker המעמידה סטנדרט חדש של עוצמה, אמינות ואיכות.

בלעדיות באיכות

יש יבואנים רבים למותגי סאונד ויש הרבה מערכות סאונד לרכב, טובות יותר או פחות, ויש Kicker. כיבואנים בלעדיים של Kicker, אנחנו מספקים לך את הטופ שבסאונד לרכב. אל תתפלא אם יתחילו לשאול אותך ברמזור, מה זה? זה פשוט – Kicker, זה הכול!

שירות מקיף עם אחריות

בעזרת הציוד המקצועי שלנו אנו מספקים לך חוויית נסיעה מפנקת עם סאונד מושלם ואביזרי נוחות ובטיחות. אנחנו מספקים שירות מקיף עם אחריות.אנחנו מאמינים בציוד שאנו מייבאים, ומספקים לך אחריות ביד נדיבה. פנה אלינו לטלפון 03-9600205 או השאר פרטי קשר באתר ותוכל לקבל יותר מידע מערכת הסאונד של Kicker ועל שירותי סאונד נוספים שאנו מספקים לרכב.

גלריית תמונות